Eps Baskı Makinası

Eps-baski-makinasi-2
Eps-baski-makinasi-slider-1

Eps-baski-makinasi-slider-1

EPS BASKI MAKİNASI
Değerli ziyaretçilerimiz ; uzun zamandan beri gelen taleplerin üzerinde 2015 yılının mart ayında seri imalata başladığımız Eps Baskı Makinamız, artık istanbul firmalarının aksine 16.000 TL değil, sadece 8.500 TL’ ye tüm söve üreticilerinin kullanımına sunulmuştur.
Özellikle belirtmek istiyoruzki , Eps Baskı Makinası ürettiğini söyleyen ama makinacılıkla uzaktan yakından alakası olmayan kişilerin, kabadüzen üretmeye çalıştıkları Eps Baskı Makinaları, düzensiz baskı yapması ve özellikle farklı noktalardaki ısı kayıpları yüzünden piyasadan çokça şikayet almaktadır.
Bizim ürettiğimiz Eps Baskı Makinalarımız, piyasadaki bu merdivenaltı kişilerin makinalarından gelen şikayetlerde özellikle dikkate alınarak, birçok ön değerlendirmeden geçirilerek, her tarafı şeti ısınan özel tabla yapısı , hertarafına eşit baskı imkanı sağlayan özel pinomatik sistemleri ve rijit yapısıyla 50 ve 60 cm lik panelleride basabilen baskı yataklarıyla , özel bir tasarıma sahiptir.

Eps baskı makinalarımız piyasada Söve Baskı Makinası olarakta bilinmektedir. Sövekent Markasıyla seri imalat yaptığımız , Eps Baskı Makinalarımızın kalıplarıda çok özeldir ve en az 3 kat özel yapışmayı engelleyici TEFLON ile kaplanmıştır. 20 mm özel aluminyum tablası , CNC ROUTERDA DEĞİL özellikle 2.defa belirtiyoruz İstanbuldaki merdivenaltı yerlerde üretilen CNC ROUTERDA işlenmiş kalıplar değil, DOUBLE KOLONLARDA yani ÖZEL DİK İŞLEME MERKEZLERİNDE milimetrenin 1000’de 1 ‘i işleme hassasiyetiyle işlenmektedir.

Artık Eps Baskı Makinalarında Tekelciliğe Son Veriyoruz.

FİYATLARIMIZ : EPS BASKI MAKİNASI 8.500 TL
Kalıp Fiyatları: 3750 TL
Kompresor ihtiyacı : 100 litre yada daha üstü olabilir:
Taşınması : İsteğe göre tekerlekli yapılabilir.
Teslimat : Stoklardan Hemen Teslim

Sövekent 0090 533 139 51 33 Söve Makinaları Sanayi
Telefon numaranızı bırakın biz sizi arayalım!

BİZ SİZİ ARAYALIM

Adınız (gerekli)

Telefon

Mesajınız