Firmamız

Biz Kimiz?

2005 yılında başlayan Eps Makinaları üretim serüvenimiz , bugün Antalya Organize Sanayi Bölgesinde, 4800 m2 si kapalı toplamda 7000 m2lik fabrikamızda aralıksız olarak devam etmektedir. Geçen bu süre içerisinde Kanadadan, Kosova’ya , Nijeryadan , Tajikistana, Irak’tan, Dubaiye kadart toplamda 30 dan fazla ülkede , başarıya ulaşmak için bizi tercih eden ve bize güvenen müşterilerimizle buluştuk.

Bugün; Dünyada Strafor işleme makinalarına yön veren en araştırmacı şirket olarak , ürünlerimizin nihayi ürün üretme kapasiteleri, nihayi ürün kaliteleri ve ulaşılabilir ekonomik bütçeli tasarımlarıyla övünç duyuyoruz.

Üretimlerimiz

Eps ( Expanded Polistren Strafor ) sektöründe kullanılan , Profesyonel Strafor Kesme Makinaları , Dış Cephe Söve Kaplama Makinaları ve özel formülasyona sahip  Dış Cephe Söve Harcı, Mixerleri Üretiyoruz.

Ürünlerimizin hepsi tamamen kendi tesisimizde , kendi ekibimiz tarafından tasarlanır ve sektöre yabancı en amatör kullanıcıların bile çok rahatlıkla kullanabileceği esnekliğe, sadeleştirilmiş teknolojiye ve kolay müdahale edilebilir altyapıya sahiptir.

Vizyonumuz

2015 yılında tümüyle yenilediğimiz personellerimiz, “tasarım” “üretim” ve “satış sonrası” ekibi olarak 3 ayrı grupta, ISO 9001  Kalite Yönetimi anlayışı, prensibiyle  hizmet vermektedir.

Ekip üyelerimiz, aldıkları kurum içi eğitimlerin katkılarıylada , müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı yaklaşım geliştirirken, 30 yaş ortalamasınının verdiği genç ve dinamik olmanın yaratıcı vizyonuna sahiptir.
Kurum olarak vizyonumuz ise 2016 yılı sonlarına doğru tamamlamayı planladığımız tamamen yerli EPS BLOK ÜRETİM MAKİNALARI  ihracat odaklı üretimidir.

Antalya Organize Sanayi Bölgesindeki 7000 m2 kapalı alandaki kendi fabrikasında seri üretim olarak söve makinaları üretmektedir. Ürettiğimiz tüm makinelerimiz Uluaslarası CE KALİTE BELGESİ ile belgelenmiştir. Firmamız müşterilerimizin aldıkları strafor kesme makinaları ve Söve harç kaplama makinalarını bizzat yerinde uygulamaları olarak eğitim vererek teslim eden Türkiyenin en büyük entegre üretim tesisidir.

01 Ocak 2005

Kuruluş

2005 Yılında Antalya Akdeniz Sanayide Kurulmuş olan Sövekent Makine sanayi, o zamandan beri ürettiğimiz ürünlerin tasarımları ve üretim projeleri tamamen Alman ve Amerikan Strafor Kesme Teknolojileridir.

01 Mayis 2009

İhracaat

2009 yılında başladığımız ihracat serüvenimiz bugün Kanada’dan, Nijerya’ya- Gana’dan, Tajikistana toplamda 25 farklı ülkedeki satış temsilciliklerimizle devam etmektedir.

01 Mart 2014

Yeni Vizyon

Antalya Organze Sanayi Bölgesindeki 7000m2lik üretim tesimizde 204 yılı itibariyle bünyemize kattığımız Lazer Kesim tezgahlarımızla artık ağır sanayi sektörüne lazer kesim hizmeti vermekteyiz.

Sövekent 0090 533 139 51 33 Söve Makinaları Sanayi
Telefon numaranızı bırakın biz sizi arayalım!

BİZ SİZİ ARAYALIM

Adınız (gerekli)

Telefon

Mesajınız