Blog

Profesyonel mi, merdivenaltı mı?

Strafor üretim makinaları , dış görünüş olarak birbirine benzesede, kesim hassasiyetleri, kesim kapasiteleri ve çalışma prensipleri çok farklıdır.
Bunu farklılığa araba örneğini kolayca verebiliriz mesela tüm arabaların bir direksiyonu 4 tekerleği vardır ama hızları, konforları, güvenlikleri ve teknik olarak birçok detayları birbirinden farklıdır.
Ürettiğimiz tüm makinalarımız 10 yıldan fazladır sektördeki tecrübemizle dizayn edilir ve en amatör kişilerin bile sorunsuz kullanabilmesi için ergonomisine dikkat ederek tasarlanır.

Değerli ziyaretçilerimiz ; web sitemizi incelediğinize ve özellikle bu yazıyı okuduğunuza göre dikkatli bir araştırmacı olduğunuzu düşünüyoruz.
İnternet dünyası herkezin kendisini çok farklı gösterebildiği , ucsuz bucaksız ve kontrolsüz bir ortamdır . Bu sebeple makina almadan önce kesinlikle, kiminle hangi firmayla görüşürseniz bizzat yerinde gidip kontrol edin ayrıca unutmayınki alacağınız makinalar en azından 1 araba parasına eşdeğerdir.

Kuracağınız Söve Üretim Tesisinin, sizin başarınızın temel unsuru olduğunu ve bu tesisi kurarken alacağınız makinaları sizi ya batıracağını yada başarıya götüreceğini bilmelisiniz. Çünki bu makineler milimetrik çalışır ve tüm gelir gider dengesi kesme ve kaplama maliyetlerinde gizlidir.

Araba örneği ile yazımıza son vermek istiyoruz;  sıfır bir araç alırken nasıl birçok detayı araştırıp, tek tek inceleyip,  markanın gücünü ve aracın kalitesini önemsiyorsanız , söve üretim makinaları alırkende aynı hassasiyeti göstermelisiniz. Tüm yatırımlarınızı bu makineye bağlayacağınızı unutmayın ve kesinlikle merdivenaltı üretilmiş düzeneklerle, 2 3 kişinin bir araya gelerek sizi umutlandırarak hayal kırıklığı yaşatmasına izin vermeyin.

YURT DIŞINDA TESİS KURACAK OLAN  KİŞİLERİN DİKKATİNE

Türkiyede makine sektöründe özellikle bu sektörde birçok artniyetli dolandırı kişiler bulunmaktadır. Türkiyeden herhangi bir makina alımı yapmadan önce, kimseye uzaktan ön ödeme yada başka sebeple para göndermeyiniz ve mutlak suretle size makine satmaya çalışan kişilerin yerlerine gidin ve gerçekten üreticimi değil mi, bilgisi tecrübesi var mı, karşınızda firma var mı yok mu kendi gözünüzle görün . Hatta sadece kişileri görmek değil, alacağınız makinaları canlı olarak görüp teslim almadan kimseye ÖN ÖDEME ASLA YAPMAYIN.

UYARI: Firmamız resmi olarak AKDENİZ MAKİNA İHRACATÇILAR BİRLİĞİ üyesidir ve hiçbir dönemde asla bayimiz , ortağımız , yetkili satıcımız olmamıştır ve şu andada yoktur. İsmimizi kullan kişilere karşı dikaktli olmanızı önemle rica ediyoruz. Sitemizdeki telefon numaraları ve adres dışında hiçbir işlemden sorumlu değiliz.

Sövekent 0090 533 139 51 33 Söve Makinaları Sanayi
Telefon numaranızı bırakın biz sizi arayalım!

BİZ SİZİ ARAYALIM

Adınız (gerekli)

Telefon

Mesajınız