Blog

Söve Eğitim Videoları

Sove-egitim-videolari

Sove-egitim-videolari

SÖVE ÜRETİMİ EĞİTİM VİDEOLARI

Söve üretimi , dışardan bakıldığında çok basit gibi gelsede aslında, kullanılan makinalar, Strafor bloklarını  hatasız kesme teknikleri, hatasız kaplama teknikleri gibi kendi içinde birçok etkili püf noktaları vardır.
Merdivenaltı kaynak atölyeleri, size makine satabilmek için her türlü sorunu yok gibi göstererek , hiçbir detayı şeffaf şekilde size aktarmadan satış yapmaya çalışabilirler ama unutmayınız ki ; rekabetin gitgide yoğunlaştığı , söve üretim sektöründe, sizin arkanızda hem tecrübesiyle , hemde teknik altyapısı ve kadrosuyla size destek olabilecek bir partneriniz yoksa, düşük bütçelerle bu işte başarılı olma ihtimaliniz, şansa bağlı diyebilirim.
Bazı merdivenaltı kişiler size makine satabilmek için hiçbir şekilde, hammadde ve diğer giderleri size söylemezler ama unutmayınki , sadece makine satın almak söve üretebilmek için yeterli değildir. Mutlaka ek giderleriniz ve daha önceden göremediğiniz bazı gizli giderleriniz olacaktır.
2005 yılından beri kurduğumuz 600 ‘ün üzerindeki tesisin verdiği tecrübeyle bir kez daha hatırlatmak istiyoruzki; makine satın almak , söve üretmek için gerekli girişimin sadece %30 udur . Geri kalan kısmı sizin sanki sektörde yıllardır üretim yapıyormuşcasına, hızlı , hazır ve tüm sorunları önceden görerek size bu bilgileri paylaşarak çözümlerini de hazır halde sunabilen bir partnerinizin olmasına bağlıdır.

Unutmayınız bir işe nasıl başlarsanız öyle devam eder, merdivenaltı düzeneklerle başlarsanız, merdivenaltı kalırsınız.
Gerçek üretim tesisi kurmak için doğru makinalarla, doğru partnerle ve öngörülerek çözümleri hazır bir sistemle başlamalısınız.
Lütfen tüm sorularınız için 7 /24 bizi aramaktan çekinmeyiniz. Tel: 0090 533 139 51 33

Sövekent 0090 533 139 51 33 Söve Makinaları Sanayi
Telefon numaranızı bırakın biz sizi arayalım!

BİZ SİZİ ARAYALIM

Adınız (gerekli)

Telefon

Mesajınız