Söve Makinaları

Söve Kaplama Makinası

Söve kaplama makinesi; bir söve üretim tesisinde bulunan ilk 3 makineden en önemli 2. makinadır. Bazı söve üreticileri elle kumlama yapsada , söve harç kaplama makinasıyla üretim yapan söve üreticileriyle rekabet etmeleri mümkün değildir.

Söve Kesme Makinası

Satın almak istediğiniz Söve Çekme Makinasının, günlük ve saatlik üretim kapasitesini sizinle birlikte belirledikten sonra, geri kalan kısmı, sizin , kendi tesisinizi , makinenin çalışabileceği hale getirmektedir. Bu hazırlıktan kastımız, Söve Harç Kaplama makinaları, sürekli yıkanması gereken makineler olduğu için , makinelerin yakınında bir temiz su çeşmesi ve birde pis su gideri olması gerekmektedir. ( Pis su gideri büyük kanallı olmalı çünki söve harcındaki atık kumlar bu kanala gidecek ve kısa zamanda tıkanmaması gerekmektedir.)

3D EPS Baskı Makinası

Değerli ziyaretçilerimiz; 2013 Yılının başından beri söve sektöründe çok talep gören Söve Ağaç Desenli ürünler, bildiğiniz üzere, Söve Baskı Makinası ile üretilmektedir.

Söve Harç Karıştırıcı (800 kg / Saat )

Söve harcınızı kendiniz üretinki ; hem maliyetlerinizi çok rahat kontrol altında tutun, hemde sadece siz istediğiniz zaman istediğiniz miktarda söve harcı üreterek , gereksiz harç israfını engelleyin.

Sövekent 0090 533 139 51 33 Söve Makinaları Sanayi
Telefon numaranızı bırakın biz sizi arayalım!

BİZ SİZİ ARAYALIM

Adınız (gerekli)

Telefon

Mesajınız